Potrzebujesz taksówki?

Zadzwoń!!!

taxi taksówka kłodzko 24h

usługi transportowe - taxi kłodzko

Transport

Eco Taxi Kłodzko to tanie, szybkie i terminowe usługi transportowe w mieście Kłodzko i okolicach.

Usługi

Nasza firma proponuje swoim klientom dodatkowe usługi transportowe. Nasz kierowca jest w stanie przybyć w wyznaczone przez klienta miejsce w uzgodnionym terminie i przewiózł go do ustalonego miejsca. 

Doświadczenie

Jesteśmy firmą, która dba o swoich pasażerów i stawia ich na pierwszym miejscu. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i bardzo profesjonalnie. Dbamy o to, aby nasi pasażerowie zawsze czuli się komfortowo, a jazda przebiegała bezproblemowo i na czas.

Przewozy osobowe na najwyższym poziomie

Oferujemy przewozy osobowe na najwyższym poziomie. Posiadamy nowoczesną flotę pojazdów: Mercedes-Benz S211 oraz E klasa, a także Toyota Auris Hybrid. Auta te nadają się na każdą trasę, a pojemny bagażnik, z pewnością pomieści każdą torbę podróżną lub inne rzeczy, jakie mamy zamiar przewieźć.

Inne usługi

Oprócz przewozu osób specjalizujemy się również w wykonywaniu innych zleceń zgodnie z życzeniem klienta. Przewieźć osoby do portów lotniczych, obsługujemy turystów na wycieczkach, a ponadto jesteśmy w stanie zająć się obsługą różnych imprez okolicznościowych. Przydaje się to również w przypadku zjazdów czy spotkań biznesowych. Dodatkowo zajmujemy się transportem np. zakupów czy innych przesyłek.

kontakt