Potrzebujesz taksówki? Zadzwoń!!!

661-777-377

Zakres usług

Taxi Kłodzko-Bystrzyca Kłodzka to firma z wieloletnim doświadczeniem, która świadczy usługi w zakresie taksówki osobowej. Dodatkowo oprócz przewozu osób oferujemy zakupy na telefon, dostarczanie przesyłek kurierskich, pomoc w zakresie odprowadzenia samochodu, transfer do portów lotniczych nie tylko w kraju, ale i za granicą, stała obsługa imprez okolicznościowych dla firm i instytucji oraz wiele innych usług na życzenie klienta.

Realizujemy kursy do sanatoriów do Lądka Zdroju i do resortu Czarna Góra i Międzygórze

Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 24h - 7 dni w tygodniu.

Kłodzko

Taksówka jest doskonałą alternatywą dla podróży wszelkimi innymi środkami lokomocji. Warto zastanowić się nad zamówieniem przejazdu zawsze, gdy jest potrzeba wybrać się w bardziej wymagającą trasę, która zagwarantuje dotarcie do celu w możliwie najkrótszym czasie – i to prosto pod wskazany adres.

Bystrzyca Kłodzka

Zachęcamy do zaznajomienia się z naszą ofertą przewozową. Jeśli chodzi o taxi, Kłodzko jest miejscem, w którym w łatwy sposób można zamówić podróż. Wykonujemy kursy nie tylko w Kłodzku i jego okolicach, ale także poza granice kraju (oferujemy np. transfer na lotnisko w Pradze).

Polanica Zdrój

Dzięki temu nasi pasażerowie mogą dotrzeć dokładnie w miejsce, do którego potrzebują się udać. Zawsze dbamy o to, aby podróż odbyła się tak szybko, jak to tylko możliwe, ponieważ szanujemy czas naszych klientów. Jeśli ma to być sprawdzona i bezpieczna taksówka to tylko Eco Taxi z Kłodzka.

Międzygórze i okolice

Nasze usługi oferujemy ponadto w innych miejscowościach. Można nas spotkać w całym regionie między innymi - Bystrzyca Kłodzka i Polanica Zdrój. Szukając taxi w tych okolicach mogą Państwo liczyć na nasze usługi. Zawsze możemy dotrzeć do każdego klienta, który chciałby skorzystać z usługi naszej taksówki niezależnie od miasta.

Kontakt

sebastian.taxi@interia.pl