Potrzebujesz TAXI Kłodzko?

Zadzwoń do nas!!!

taxi taksówka kłodzko 24h

zakres usług taxi kłodzko

Taxi Kłodzko to firma z wieloletnim doświadczeniem, która wykonuje usługi w zakresie taksówki osobowej. Oprócz tego oferujemy  naszym klientom zakupy na telefon, dostarczanie przesyłek kurierskich czy pomoc w zakresie odprowadzenia samochodu. Dodatkowo świadczymy usługę transferu do portów lotniczych nie tylko w kraju, ale i za granicą, stałą obsługę imprez okolicznościowych dla firm oraz instytucji jak i wiele innych usług na życzenie.

Wykonujemy także kursy do sanatoriów do Lądka Zdroju, jak również do resortu Czarna Góra i Międzygórze.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez całą dobę. 24h – 7 dni w tygodniu.

Taxi Kłodzko

Taksówka jest doskonałą alternatywą dla podróży wszelkimi innymi środkami lokomocji. Warto zastanowić się nad zamówieniem przejazdu zawsze, gdy jest potrzeba wybrać się w bardziej wymagającą trasę, która zagwarantuje dotarcie do celu w możliwie najkrótszym czasie – i to prosto pod wskazany adres.

Taxi Bystrzyca Kłodzka

Zachęcamy do zaznajomienia się z naszą ofertą przewozową. Jeśli chodzi o taxi, Kłodzko jest miejscem, w którym w łatwy sposób można zamówić podróż. Wykonujemy kursy nie tylko w Kłodzku i jego okolicach, ale także poza granice kraju (oferujemy np. transfer na lotnisko w Pradze).

Taxi Polanica Zdrój

Dzięki temu nasi pasażerowie mogą dotrzeć dokładnie w miejsce, do którego potrzebują się udać. Zawsze dbamy o to, aby podróż odbyła się tak szybko, jak to tylko możliwe, ponieważ szanujemy czas naszych klientów. Jeśli ma to być sprawdzona i bezpieczna taksówka to tylko Eco Taxi z Kłodzka.

Taxi Międzygórze

Nasze usługi oferujemy ponadto w innych miejscowościach. Można nas spotkać w całym regionie między innymi - Bystrzyca Kłodzka i Polanica Zdrój. Szukając taxi w tych okolicach mogą Państwo liczyć na nasze usługi. Zawsze możemy dotrzeć do każdego klienta, który chciałby skorzystać z usługi naszej taksówki niezależnie od miasta.

Taxi Sienna - Czarna Góra

Firma Eco Taxi z Kłodzka oferuje profesjonalne usługi transportu osób oraz towarów w mieście Sienna. Dowozimy bezpośrednio do ośrodka narciarskiego Resort w Czarnej Górze oraz do pobliskich hotelów i miejsc noclegowych. Jak potrzebujesz szybkiej taksówki w mieście Sienna to zapraszamy do kontaktu! Telefon +48 661-777-377 jest czynny 24h/7

kontakt